Akşener: Meydanlardan nutuk atıp gençlerin sesini bastırarak acı gerçekler değişmez

Bir öğrencinin üniversitede yaşadıklarını anlattığı konuşmasını paylaşan ÂLÂ Parti başkanı Akşener, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde hiçbir genç; çaresizliğe, acıya ve travmalara mahkum edilemez. Meydanlardan nutuk atıp gençlerin sesini bastırarak acı gerçekler değişmez” dedi.

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, Gençler İçin Gençlerle Bir arada programından bir üniversite öğrencisinin konuşmasını paylaştı.

Üniversitede kendisinin ve arkadaşlarının yaşadığı barınma meselesini anlatan genç bayan, “Gençlerin sesini duyurmaması çok içler acısı. Gençler bir ülkenin geleceğidir. Evvel gençlere bakılması gerekir. Bizim ülkemizde gençler sesini duyuramıyor” dedi.

O konuşmanın manzarasını toplumsal medya hesabından paylaşan Akşener ise “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde hiçbir genç; çaresizliğe, acıya ve travmalara mahkum edilemez. Meydanlardan nutuk atıp gençlerin sesini bastırarak acı gerçekler değişmez. Her öğrencimizin gerisinde devletinin olduğunu bilerek kendini inançta hissedeceği günlere çok az kaldı” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.