Bomba SHIB Tahmini Geldi: Yıl Yıl Bu Seviyeler Bekleniyor!

Popüler meme token Shiba Inu (SHIB), son dönemde sürekli olarak değer kaybeden kripto para birimleri arasında yer alıyor. Buna göre meme token, son iki hafta Bitcoin fiyatına paralel olarak düştü. Ancak, bazı kripto analistleri, en büyük ikinci memecoin için hâlâ olumlu bazı tahminlere sahip. Hatta bazı tahmin firmalarına göre Shiba Inu’nun gelecekte 9 doları görmesi bile mümkün. Gelin önde gelen bir analiz şirketinin Shiba için geleceğe dönük bazı fiyat tahminlerini beraber inceleyelim.

Dijital para birimlerinin fiyatlarını tahmin etmek amacıyla yapay zekâ kullanan bir kripto para araştırma firması olan Telegaon, SHIB fiyatını tahmin etti. Şirketin yakın tarihli bir piyasa güncellemesine göre Shiba Inu, gelecekte 9 doları bile görebilir. Buna göre meme token 2050 yılında 9,61 dolara kadar yükselme potansiyelini taşıyor. Aslında analitik firması, 2022’den 2050’ye kadar Shiba Inu için farklı fiyat tahminlerini açıkladı. Buna göre tahminler; minimum, ortalama ve maksimum fiyat olarak üç kategori’de değerlendiriliyor.

SHIB 2025 yılına kadar ATH yapacak

Bir sonraki Bitcoin halving 2024 yılında gerçekleşecek. Buna göre analiz firması, SHIB’in yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine halving’den bir yıl sonra ulaşacağını öngörüyor. Ortalama olarak, 2025 yılında Shiba Inu için fiyat hedefi 0,001152 dolar olarak yayınlandı. Ek olarak tokenin ulaşmasının muhtemel olduğu maksimum fiyat hedefi ise 0,0001928 dolar olarak yerini aldı.

Benzer şekilde Telegaon, meme tokenin 2030 yılına kadar ortalama 0,000935 dolar olacağını ifade etti. Kripto paranın maksimum fiyat olarak 0,00112 dolara ulaşmasını beklediğini de ekledi. Ayrıca şirket, Shiba Inu’nun 2040 yılına kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine tekrar yükselmesini beklediğini söyledi. Bunun nedenini ise, ikinci en büyük memecoin’in toplam arzının %50’sini yakmış olması olarak belirtti:

“2040 yılına kadar, piyasa eğilimine bağlı olarak ortalama fiyatın 2,76 dolar olmasını bekliyoruz. Ayrıca Telegaon olarak, Shiba Inu altcoin için maksimum fiyat tahminimiz 2040’ta 4,15 dolardır.”

Shiba Inu 2050’ye kadar 9 doların üzerine çıkacak

Telegaon’un Shiba Inu için en yüksek fiyat tahmini, SHIB fiyatının ortalama 7,89 dolara yükseleceği 2050 yılı olarak kendini gösteriyor. Buna göre, o tarihte meme tokenin ulaşacağı minimum fiyat hedefi 5,42 dolar. Maksimum fiyat ise 9,61 dolar olarak belirtildi:

“Kripto para tahmin şirketi, Maksimum fiyatın 9,61 dolar civarında işlem görmesini bekliyor. Buna göre, 2050’de herhangi bir boğa rallisi olursa, Shiba Inu fiyatı fırlayacak. Böylece tahminin bile üstüne çıkacak.”

Shiba Inu (SHIB) yıllık fiyat tahmini

Tahminler kesin değil

Yatırımcılar, Telegaon’un SHIB için yaptığı fiyat tahminine tamamen güvenmemelidir. Bunun nedeni, yol boyunca Shiba Inu fiyatının tahminin altına düşürecek olayların gerçekleşebilecek olmasıdır. Ayrıca, tahminlerin üstünde bir fiyata ulaşmayla sonuçlanan olayların da gerçekleşmesi mümkündür. Örneğin, Telegaon bu yılki SHIB minimum fiyatını 0,00003158 dolar olarak tahmin ediyordu. Ancak, artan enflasyon ve Terra çöküşü dahil olmak üzere bir dizi faktör nedeniyle memecoin bu tahminin çok altında işlem görüyor. Şu anda SHIB, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000008616 dolardan %90,6 düşüş yaşadı. Shiba Inu tokenleri, şu anda 0,00000817 dolarda işlem görüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.