Orçun Kurtoğlu kimdir, kaç yaşında? Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu Orçun Kurtoğlu nereli?

Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümündeki konuklardan biri de Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu Orçun Kurtoğlu oldu. İşte Orçun Kurtoğlu’nun hayatına dair detaylar..

ORÇUN KURTOĞLU KİMDİR?

Tam adı Orçun Bora Kurtoğlu olan Orçun Kurtoğlu, 1979 senesinde dünyaya geldi. Orçun Kurtoğlu’nun babası Cengiz Kurtoğlu; annesi ise Fatma Kurtoğlu’dur. Orçun Kurtoğlu, ailenin en büyük çocuğudur ve kendi gibi şarkıcı olan Aydın isminde bir erkek kardeşi bir de Aylin isminde kız kardeşi vardır.

Orçun Kurtoğlu babası gibi müzik ile uğraşmaktadır. 2017 senesinde Sen Varsın İyi Ki isminde bir albüm çıkartmıştır aynı zamanda kendi ismi ile açılmış YouTube kanalında müzik ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Ses eğitimini Haliç Üniversitesi Türk Musikisi bölümünden alan Orçun Kurtoğlu, ilk albümündeki güçlü yorumu ile dinleyicilerin beğenisini kazandı.

Klipteki oyunculuk performansıyla da tam not alan sanatçı, yakında başka projelerle de müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Orçun Kurtoğlu evli ve 1 çocuk babasıdır. Eşinin ismi Özge’dir. 2019 senesinde ise Nisan adını verdiği kızını kucağına almıştır.

6086abc2b57f151ebcac0787

ORÇUN KURTOĞLU DİSKOGRAFİ

Gölge Gibi

Gönlümün Feri

Haberin Yok

Haklısın

İki Korkak

Sen Varsın İyi Ki

Yanıyor Mu Yeşil Köşkün Lambası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir