Survivor’da O Yarışmacıya Ödenen Para Dudak Uçuklattı! Bakın Acun Ilıcalı O Yarışmacı İçin Ne Kadar Para Ödemiş

İzlenme rekorları kıran Survivor All Star 2022, bu sene tam bir kuyu kazanına dönüştü. Nisa Bölükbaşı’nın şampiyon olmasının akabinde başlayan tartışmalar gitgide büyüyor. Nisa’nın şampiyonluğu hak etmediğini düşünen birden fazla yarışmacı Acun Ilıcalı’ya karşı cephe almıştı. Ortaya atılan son tez ise yarışmacılar sıkıntıdan çıkarttı. Nisa’nın haftalık yararını duyan kulaklarına inanamadı.

SURVİVOR YARIŞMACILARININ HAFTALIK KARLARI ORTAYA ÇIKTI

İzleyiciler tarafından her vakit merak konusu olan yarışmacıların haftalık yararları ortaya çıktı. Sayıları görenler gözlerine inanamıyor. Lakin bir detay kızgın olan yarışmacıları uygunca delirtecek.

EN ÇOK KAZANAN İSİM…

Ortaya çıkan tabloda Survivor’da haftalık ödeme alan yarışmacıların ortasında en çok kazanın Nisa Bölükbaşı olduğu görüldü.

SURVİVOR YARIŞMACILARININ HAFTALIK KAZANÇLARI

Haftalık olarak ödeme aldığı sav edilen yarışmacılar ortasında şu isimler yer aldı; Sude Burcu’ya haftalık 5.000 TL, Berkan Bulut, Anıl Berk Baki ve Merve Aydın isimleri Survivor yarışında haftalık 6.000 TL, büyük kitleye sahip olan Barış Murat Yağcı’nın haftalık 7000 TL, Sema Demir’in haftalık 8000 TL kazandığı belirtildi.

Yarışmada daha tanınan bir isme sahip olan Ayşe Yüksel, Atakan Arslan, Nagihan Karadere, Batuhan Karacakaya ve Adem Kılıççı’nın haftalık 9.000 TL ödeme aldığı öne sürüldü.

ALDIKLARI SAYISI DUYUNCA ŞOK OLACAKSINIZ

Aşkları ile Survivor All Star 2022’ye damga vuran Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı’nın haftalık fiyatları ise dudak uçuklattı. Nisa ile arbedeli olan öteki yarışmacılar bu sayısı görünce çıldıracak.

Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı çiftinin müsabakadan haftalık kişi başı 10.000 TL ödeme aldıkları ortaya çıktı.

ADEM İLE NİSA ORTASINDA TANSİYON ARTIYOR

Öte yandan finalde karşı karşıya gelen Nisa ile Adem ortasındaki tansiyon gitgide artıyor. Nisa’nın şampiyonluğuyla ilgili tenkitlerde bulunan Adem Kılıççı, son açıklamasıyla gündeme bomba üzere düşmüştü.

“BİR CÜMLEYİ SEÇİP ALGI YARATTILAR”

Katıldığı bir programda Nisa’nın şampiyonluğuyla ilgili açıklamalarda bulunan Adem Kılıççı şu sözleri kullanmıştı:

“Bunu benim rakiplerimin menajerleri servis etmiş. Operasyon düzenlemişler. Bu, rekabetin çirkinleştiği manasına geliyor. Her vakit bir bayanın şampiyon olmasından duyacağım memnunluğu da lisana getirmişimdir. Lakin onları yayınlamamışlar doğal. Yalnızca bir cümleyi çekip algı yaratılmış. Öncesinde anlattığım şeyler kırpılmış!”

“KİMSEDEN ÇEKİNMEDİM, ÇEKİNMEM”

Nisa’nın şampiyonluğuyla ilgilide fikirlerini aktaran Adem, “Sonuçta bir oylama yapıldı. SMS sonucunda bir şampiyon belirlendi. Halkımızın takdiri dikkate alındı. Bu takdiri sorgulama üzere bir haddimiz olamaz. Fakat SMS dediğimiz şey de büsbütün maddi imkâna dayanan bir şey. Müsabakada da söylemiştim fakat yansımamış programa. Beni 10 kişi de, bin kişi de, on bin kişi de şampiyon yapabilir. Benim için değerli olan gönül kazanmaktır. O gönülleri de kazandığımı düşünüyorum. Benim için şampiyonluk da budur esasen. Çizgiyi bozmadan, ekranda nasıl görünürüm demeden, bir olay sonucu bana ne kar gelir zihniyetini gütmeden gayret ettim. Kendi gayretime odaklandım. Yanlış gördüğüm şeyleri eleştirdim. Kimseden cümlemi sakınmadım. Lakin denetimli ve düzeyli olmaya çalıştım.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.